Everything about Mannesmann

لوله مانیسمان چیست ؟

مانیسمان یک واژه آلمانی است که در واقع اسم برند مجموعه شرکت های تولیدی لوله های فولادی بوده است.

مانیسمان واژه ای است که امروزه در صنعت ساخت و ساز بسیار استفاده می گردد. مانیسمان در اصطلاح به نوعی از لوله های فولادی گفته می شود که ما قصد داریم در این قسمت به بررسی آن بپردازیم.

به توضیحاتی که در ویکی پدیا برای مانیسمان قرار داده شده است دقت کنید. پس این یک واژه آلمانی است که اسم برند یک شرکت خوشه ای آلمانی است.

شرکت مانسمان (به آلمانی: Mannesmann AG) یک شرکت خوشه‌ای آلمانی بود که دفتر مرکزی آن در شهر دوسلدورف مستقر بود. این شرکت در سال ۱۸۹۰ میلادی با هدف تولید لوله‌های بدون درز تأسیس شده بود و در سال ۱۹۹۹ میلادی توسط شرکت وودافون خریداری شد، که یکی از بزرگترین انتقالات در قرن اخیر بود. سهام این شرکت در بورس فرانکفورت داد و ستد می‌شد. این شرکت دارای ۱۳۰٫۸۹۰ نفر کارمند در کل جهان و درآمد ۲۳٫۲۷ میلیارد یورو (در سال ۱۹۹۹) بود.

مانیسمان در ویکی پدیا

لوله مانیسمان یا لوله فولادی بدون درز، نوعی از لوله های فلزی است که بدون درز و جوشکاری می باشد. این لوله ها به صورت استوانه ای تولید می گردد و برای انتقال گاز، مایع، مواد آبکی، پودرها و مواد جامد کوچک مناسب می باشند.

شرکت های تولید کننده لوله های بدون درز در ایران

مانیسمان در بسیاری از پروژه ها در کل دنیا کاربرد دارد. اما در کشور ما عمده مصرف آن برای پروژه های ساختمانی و پالایشگاهی است. خوشبختانه خود کشور ما در این زمینه خودکفاست و اقدام به تولید لوله های فولادی بدون درز می کند. در کشور ما کارخانه های تولید لوله های فولادی زیادی وجود دارد و از میان این تعدادی از شرکت ها وجود دارند که اقدام به تولید لوله های بدون درز می کنند که ما برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم.

شرکت لوله سازی اهواز
شرکت لوله سازی دقیق کاوه ایرانیان
شرکت لوله سازی سپاهان
شرکت لوله گستر اسفراین
گروه ملی صنعتی فولاد ایران

خط مشی و توصیف شرکت مانیسمان

لوله مانیسمان چیست
لوله مانیسمان چیست ؟

ماینسمان یعنی

آگاهی کامل نسبت به آینده. به عنوان یک بنگاه اقتصادی فوق العاده کارآمد به پشتوانه چندین نسل موفقیت که کاملاً به وظیفه خود نسبت به انتقال آب و گاز و نفت آگاه است.

مانیسمان یعنی لوله های فولادی با بالاترین میزان اطمینان و اعتبار برای محیط زیست و مصرف کنندگان.

لوله مانیسمان چیست ؟

ماینسمان یعنی

توسعه و رشد راه حل های موفق. در برداشت انرژی خورشیدی، استفاده از انرژی زمین گرایی، انتقال و ذخیره هیدروژن به صورت تعبیه شده در سازه های بنیادی توربین های بادی، مانیسمان نقشی فعال در دخیره انرژی هیا تجدیدناپذیر دارد.

مانیسمان در موزه بزرگ قاهره
مانیسمان توصه راه حل های موفق
لوله مانیسمان چیست ؟

ماینسمان یعنی

توسعه و رشد راه حل های موفق. در برداشت انرژی خورشیدی، استفاده از انرژی زمین گرایی، انتقال و ذخیره هیدروژن به صورت تعبیه شده در سازه های بنیادی توربین های بادی، مانیسمان نقشی فعال در دخیره انرژی های تجدیدناپذیر دارد.

لوله مانیسمان چیست ؟

ماینسمان یعنی

روحی پیشگام که مهندسان و دانشمندان را در سراسر جهان از زمان تولید لوله های فولادی بدون درز هدایت کرده است.

استفاده سرن، سازمان اروپایی پژوهش های هسته ای از لوله های مانیسمان، که  ذرات ریز اتمی که سرعتی به اندازه نور دارند را داخل لوله های بدون درز ما به همدیگر برخورد می کنند. بنابراین آنها به گسترش مرزهای فیزیک مدرن کمک می کنند.

نقش لوله بدون درز مانیسمان در پژوهش های هسته ای
استفاده از لوله مانیسمان در ماشین ها
لوله مانیسمان چیست ؟

ماینسمان یعنی

لذت کمال در تحرک و سرعت. لوله های مانیسمان در سالی مشابه با اتومبیل اختراع شد و به تاریخ سازی در کنار هم ادامه دادند.

میل لنگ ماشین، کیسه های هوا، محور بادامک، کمک فنر ها، همه و همه با به کارگیری از لوله های بدون درز مانیسمان در همه جای دنیا به مدت 130 سال است که استفاده شده و توسعه پیدا کرده اند.